Geri

Kapat
İndir İndir
İleri
Facebook Twitter Linkedin Whatshap

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan 28 Şubat mesajı:

28 Şubat 2023
Paylaş Paylaş

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "28 Şubat'ı tarihin çöplüğüne atan aziz milletimiz bir daha böyle müdahalelere asla izin vermeyecektir." ifadesini kullandı.Kurtulmuş, yayımladığı mesajda, 28 Şubat'ta millet iradesine karşı "topyekun savaş" ilan eden birtakım "seçkinler zümresi"nin hukuku ve insanlığı ayaklar altına aldığını, bu zulmü bin yıl sürdürmek istediğini belirtti.Numan Kurtulmuş, "28 Şubat darbesinin ...

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "28 Şubat'ı tarihin çöplüğüne atan aziz milletimiz bir daha böyle müdahalelere asla izin vermeyecektir." ifadesini kullandı.

Kurtulmuş, yayımladığı mesajda, 28 Şubat'ta millet iradesine karşı "topyekun savaş" ilan eden birtakım "seçkinler zümresi"nin hukuku ve insanlığı ayaklar altına aldığını, bu zulmü bin yıl sürdürmek istediğini belirtti.

Numan Kurtulmuş, "28 Şubat darbesinin karşısında kararlı ve dik duruşuyla direnen milletimiz her zaman kendi istikametini kendisi belirlemiştir. 28 Şubat'ı tarihin çöplüğüne atan aziz milletimiz bir daha böyle müdahalelere asla izin vermeyecektir." ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş'a geldi
ÖNCEKİ