Geri

Kapat
İndir İndir
İleri
Facebook Twitter Linkedin Whatshap

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan EYT açıklaması:

28 Aralık 2022
Paylaş Paylaş

İSTANBUL (AA) - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "EYT'de de yaş sınırı yok. Biz de buradan bu kararı dolayısıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza, yıllardır dertlerini dinlediğimiz, taleplerini dinlediğimiz EYT'li vatandaşlarımız adına, milletimiz adına şükranlarımızı ifade ediyoruz." dedi.Kurtulmuş, Bayrampaşa Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilat Toplantısı'nda bir konuşma yaptı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip ...

İSTANBUL (AA) - AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, "EYT'de de yaş sınırı yok. Biz de buradan bu kararı dolayısıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza, yıllardır dertlerini dinlediğimiz, taleplerini dinlediğimiz EYT'li vatandaşlarımız adına, milletimiz adına şükranlarımızı ifade ediyoruz." dedi.

Kurtulmuş, Bayrampaşa Belediyesi Konferans Salonu'nda düzenlenen AK Parti Bayrampaşa İlçe Teşkilat Toplantısı'nda bir konuşma yaptı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde düzenlediği basın toplantısında, EYT konusunda yapılan çalışmayı açıkladığını anımsatan Kurtulmuş, "EYT'de de yaş sınırı yok. Biz de buradan bu kararı dolayısıyla Sayın Cumhurbaşkanımıza, yıllardır dertlerini dinlediğimiz, taleplerini dinlediğimiz EYT'li vatandaşlarımız adına, milletimiz adına şükranlarımızı ifade ediyoruz. Allah razı olsun, bu karar hayırlı ve uğurlu olsun." ifadelerini kullandı.

AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan EYT açıklaması:
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan EYT açıklaması:
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş'tan EYT açıklaması:

Benzer Haberler

AK Partili Kurtulmuş ve Yeni Azerbaycan Partili Budagov, Maraş'ı ziyaret etti
ÖNCEKİ
SONRAKİ
AK Parti Genel Başkanvekili Kurtulmuş, Bayrampaşa İlçe Teşkilat Toplantısı'nda konuştu: